máj

12

utorok o 10:00

EE MUSIC Workshop Bratislava

EE Music je celoeurópskou iniciatívou, ktorá má za cieľ vzdelávať a šíriť myšlienky energetickej efektívnosti v hudobnom priemysle.

Workshop, ktorý zavíta aj do Bratislavy je určený pre majiteľov a prevádzkovateľov hudobných klubov, ale taktiež pre organizátorov festivalov, hudobných podujatí, manažérov či prevádzkovateľov kultúrnych centier.

Na workshope budú predstavené možnosti efektívneho využívania a šetrenia energií v kontexte hudobného priemyslu a nástroj IG Tools, na mieru vyvinutá CO2 kalkulačka pre oganizátorov podujatí a festivalov. Okrem odborníka zo Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry predstavia úspešné slovenské iniciatívy v tomto smere aj festival Bažant Pohoda a projekt BikeLab. Viac informácií o celom projekte nájdete na www.ee-music.eu

Vstup na workshop je bezplatný, avšak registrácia je potrebná.Registrujte sa najneskôr do 8.5.2015 tu

Na workshop si so sebou prineste laptop/tablet a vaše účty za spotrebu energií (vášho klubu, centra…) Budete s nimi pracovať v rámci školenia o nástroji IG Tools.

Na workshope bude počas obeda zapezpečené malé občerstvenie a počas celého workshopu budú k dispozícii teplé nápoje.

Čas trvania: 10:00-15:00

Informácie o workshope boli zmienené vo viacerých médiách. Jednu z pozvánok nájdete aj na portáli Music Press. Čítajte tu.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————

EE MUSICEnergy Efficient Music Culture is the largest energy awareness campaign in the history of the European music event industry with activities in 27 countries. Pioneering initiatives from the music industry, like Julie‘s Bicycle, the Green Music Initiative and the Elevate Festival, are teaming up with professional energy agencies and communication professionals to build capacities for energy management and energy efficiency in the music event industry. EE MUSIC’s aim is to facilitate a top-level industry conversation about creating an efficient and sustainable energy culture for the music event sector all over Europe. You can find more information about the project here www.ee-music.eu

EE MUSIC Workshop in Bratislava will present up to date and context information from an energy expert from the Slovak Innovation and Energy agency. The good practice examples will be presented by the head organiser of Pohoda festival and a successful bicycle-power initiative Bike Lab.

The entry is free but you need to register by 8.5.2015 here

Please, bring your laptop/tablet and energy bills of your club/venue with you. You will be working with them while learning how to use the IG Tools.

Light refreshments will be available free of charge during the lunch. Hot drinks will be available during the whole workshop.

Workshop duration: 10:00 – 15:00