nov

30

NEXT 2019: 20. ročník festivalu súčasnej hudby*

vstupné:

16.00 Kotolňa STU – VSTUP VOĽNÝ
Frozen Wigwam (Tóth / Porteleki)
Doron Sadja

18.00 A4 – Priestor súčasnej kultúry
Data Koroptev (Ježek / Zajac / Šafka)
Erik Nyström
James Ferraro
Michela Pelusio: SpaceTime Helix

23.00 Kotolňa STU – NEXT Club
TCF
Rezzett
wyme b2b Trauma
DJ Nervoso

 

27–1

Štvrtok – Nedeľa / hudobný festival

Charlemagne Palestine, Data Koroptev, DJ Nervoso, Doron Sadja, Erik Nyström, GNOD (R&D), Jennifer Walshe, John Richards (Dirty Electronics), Keith Fullerton Whitman, Magnetoceptia, Mariska de Groot, Martin Messier, Michela Pelusio, Mud Cavaliers, Rezzett, TCF, VAPORI del CUORE & ďalší

 

Festival NEXT oslavuje už 20 rokov a opäť prináša tvorivé prístupy v aktuálnej svetovej aj domácej hudbe, zvukovom a multimediálnom umení. Päť dní zvukového objavovania v A4 aj v ďalších priestoroch: improvizovaná hudba, elektroakustická tvorba, multikanálový zvuk, audiovizuálne performance aj vizionárska elektronika na pomedzí experimentálnej a klubovej hudby, koncerty, workshopy, prednášky, párty. Podrobný program a predpredaj lístkov na nextfestival.sk.

 

FACEBOOK EVENT

 

Nové diela vznikli počas bratislavskej rezidencie umelcov TCF a Erik Nystrom na objednávku A4 v rámci projektu medzinárodnej spolupráce Re-Imagine Europe spolufinancovaného programom Európskej únie Kreatívna Európa a z verejných zdrojov poskytnutých Fondom na podporu umenia a Bratislavským samosprávnym krajom.

vstupné: