SKÚMANIE JAVOV

26 06. 2013 Streda 20:00

 [English below]

Tanec terra (Jana Tereková), hudba stroon (Dalibor Kocián), príbeh, text, hlas tachykardia (Zuzana Husárová), vizuály chaosdroid (Amalia Roxana Filip), digitálna poézia drakh (Ľubomír Panák).

Multimediálne predstavenie Skúmanie javov sa zaoberá otázkou preciťovania fenoménov cez prepojenie tanca, hudby, poézie a živých vizuálov.

Pomocou fúzie jednotlivých médií sa autori snažia o kombinované sprostredkovanie vnímania reality, psychických/fyzických stavov a pocitov. Predstavenie sa rozvíja a uzatvára príbehom o funkcii sínus ako o znaku pohybu, evolúcie, premeny, o funkcii, ktorá riadi tok častíc a energie vo vesmíre, hlavne na Zemi a Marse.

Link na trailer: https://vimeo.com/57127053

Po predstavení vás v A4 Kafé večerným hudobným vesmírom prevedú štyria z autorov: chaosdroid, tachykardia, drakh a stroon.

Produkcia: bees-R v koprodukcii s elledanse. Realizované s finančnou podporou MK SR.

---

Multimedia performance Skúmanie javov / Phenomena Research

Dance terra (Jana Tereková), music stroon (Dalibor Kocián), story, text, voice tachykardia (Zuzana Husárová), visuals chaosdroid (Amalia Roxana Filip), digital poetry drakh (Ľubomír Panák).

Produced by bees-R in co-production with elledanse. With the financial support of the Ministry of Culture of the Slovak republic.

Link to the trailer: https://vimeo.com/57127053

fb event