Performance

Marián Zavarský: Anatomy

13 12. 2017 Streda 20:00

Premiéra audiovizuálnej performance, oslavujúcej mikroskopický svet, život a tanec buniek a mikroorganizmov v spojení s live elektroakustickou hudbou. Dielo skladateľa Mariána Zavarského spája projekciu a priestorový zvuk do jedného koncertného celku. Hudba sa žánrovo pohybuje od ambientu cez “intelligent dance music” až po experiment, využíva syntetické nástroje ako aj živé, procesované zvuky. Čítaj viac »

Sláva Daubnerová: Untitled

04 12. 2017 Pondelok 20:00
7€ / 5€

Pondelok / 20.00 / fyzické divadlo / 7 € / 5 €

Koncept, réžia, performerka S. Daubnerová, choreografia  S. Vlčeková, dramaturgia a technická spolupráca P. Graus, svetelný dizajn S. Šmálik, svetlá J.
Čítaj viac »

Vlna naživo 2017 / Rafael Spregelburd: Extravagancia

26 10. 2017 Štvrtok 19:00
vstup voľný

XII. Multižánrový festival časopisu Vlna

Koncept a interpretácia P. Fornayová, preklad textu K. Zubácka, použitá hudba Esplendor Geométrico & El Aviador Dro y Su Obreros Especializados & Alaska y Dinarama & Paralisis Permanente, zvuk a mix L. Chuťková, editing A. Hanuljak, technická réžia S. Šmálik Čítaj viac »

Vlna naživo 2017 / Rafael Spregelburd: Extravagancia

26 10. 2017 Štvrtok 18:00
dobrovoľné vstupné

XII. Multižánrový festival časopisu Vlna

Koncept a interpretácia P. Fornayová, preklad textu K. Zubácka, použitá hudba Esplendor Geométrico & El Aviador Dro y Su Obreros Especializados & Alaska y Dinarama & Paralisis Permanente, zvuk a mix L. Chuťková, editing A. Hanuljak, technická réžia S. Šmálik Čítaj viac »

Vlna naživo 2017 / Rafael Spregelburd: Extravagancia

26 10. 2017 Štvrtok 17:00
vstup voľný

Koncept a interpretácia P. Fornayová, preklad textu K. Zubácka, použitá hudba Esplendor Geométrico & El Aviador Dro y Su Obreros Especializados & Alaska y Dinarama & Paralisis Permanente, zvuk a mix L. Chuťková, editing A. Hanuljak, technická réžia S. Šmálik

Príbeh troch sestier, spálených rodných listov a osudov žien na malých dedinkách, ktoré nie sú pri mori – 3 diváci a 30 minút na rozlúštenie rodinnej drámy. Jedno uvedenie je určené pre troch divákov, prosíme rezervovať miesta na produkcia@a4.sk. Čítaj viac »

Sláva Daubnerová: Untitled

28 09. 2017 Štvrtok 20:00
7€ / 5€

Štvrtok / 20.00 / fyzické divadlo / 7 € / 5 €

Koncept, réžia, performerka S. Daubnerová, choreografia  S. Vlčeková, dramaturgia a technická spolupráca P. Graus, svetelný dizajn S. Šmálik, svetlá J. Ptačin, zvuk B. Adamčík
Čítaj viac »

Sláva Daubnerová: UNTITLED

27 09. 2017 Streda 20:00
7€ / 5€

Streda / 20.00 / fyzické divadlo / 7 € / 5 €

Koncept, réžia, performerka S. Daubnerová, choreografia  S. Vlčeková, dramaturgia a technická spolupráca P. Graus, svetelný dizajn S. Šmálik, svetlá J. Ptačin, zvuk B. Čítaj viac »

Teasing #2

20 06. 2017 Utorok 20:00
dobrovoľné vstupné

Moderuje Tea Tralna Čítaj viac »

KulturEASTa5 (5.mocni večar novej vichodňarskej kulturi)

07 05. 2017 Nedeľa 18:05

18:05

Dokumentárny film a divadlo z východu.

Divadlo KĽUD Kladzany - Hans Jahn – stojaci, bdiaci...Špeciálny projekt divadla KĽUD zložený z dokumentárneho filmu a divadelného predstavenia o nezvyčajnom hrdinovi 2.svetovej vojny, ktorým bol Nemec Hans Jahn a o jeho pomníku v obci Kladzany, ktorý bol ako jediný pomník v celom bývalom Československu venovaný nemeckému vojakovi ako hrdinovi..

20.05

Výstava fotografií drevených kostolíkov fotografa Mareka Suváka Čítaj viac »

Teasing #1

04 05. 2017 Štvrtok 20:00
dobrovoľné vstupné

Nový koncept diskusno-listeningových večerov s ľuďmi, ktorí sú hudbou živí. Neformálne debaty bez žánrových ohraničení. Súčasný (nielen) klubový zvuk rozmenený „na drobné“: nové či etablované labely, ktoré stoja za pozornosť, či producentské počiny, aktuálne releasy a videoklipy, ktoré (nás) bavia. A aby to nebolo len samé bla bla bla, v neposlednom rade i selekcie srdcových záležitostí, vypovedajúce o (mo)mentálnom hudobnom naladení. Čítaj viac »

ADAM NOVOTA: Tenei te tangata puhuru alebo Nezvyčajné záujmy budúceho generála

06 04. 2017 Štvrtok 18:00
dobrovoľné vstupné

Projekt rozvíja a kombinuje Slovenskú ľudovú kultúru s tematikou objavovania zámorských exotických krajín.

Na pozadí diela rezonuje príbeh plánovaného osídlenia  neobývaných ostrovov v Južnom Pacifiku slovenskými rodinami, čo bolo osobnou iniciatívou Milana Rastislava Štefánika, ktorý bol počas svojho výskumného pobytu na Tahiti pre Čítaj viac »

MULTIPLACE #15: PIKSEL RemoteLab

04 03. 2017 Sobota 20:00
dobrovoľné vstupné

Audiovizuálne performance

Hammer and chisel (Gisle Frøysland / John Hegre), glitch://ten.leskiPsnarT (Gisle Frøysland), Solo Performance (John Hegre) Čítaj viac »

MULTIPLACE #15: PIKSEL RemoteLab

04 03. 2017 Sobota 14:00
dobrovoľné vstupné

Showcase partnerského nórskeho festivalu umenia a free softvéru Piksel: výstava počítačového umenia, dve umelecké inštalácie, pásmo videí a audiovizuálne performance. Diela tematicky spája slobodný softvér, otvorené dáta, sledovanie a otvorený prístup k poznaniu.

14.00 - 18.00 Výroba DIY hudobných nástrojov / John Hegre / workshop Čítaj viac »

MULTIPLACE #15: MULTIPLES / Gazelle Twin, M.E.S.H., Sound Sleep

02 03. 2017 Štvrtok 20:00
6€ / 8€

Spektakulárne otvorenie bratislavskej časti 15. ročníka festivalu sieťovej kultúry Multiplace prevetrá naše predstavy o ďalšej budúcnosti života v postdigitálnej dobe. Soundtrack k nemu vytvoria tri projekty, ktoré nám naservírujú riadnu porciu temnej dystópie, okorenenú aspoň štipkou rytmického optimizmu.

Kingdom Come je nová audiovizuálna performance hudobníčky GAZELLE TWIN s dvoma vokalistami šľapajúcimi na bežiacich pásoch a s pohlcujúcou projekciou za nimi. Nákupné centrá, garáže, násilie, CCTV. Čítaj viac »

Nomadic Arts Festival 2016: (na)miesto domova / performance

25 09. 2016 Nedeľa 21:30
vstup voľný

Hľadania miesta, ktoré si osvojíme - a opustíme v čase chaotickej túžby. Predstavenie na prahu divadla prepojí obrazy, tanec a hudbu vo chvíli spoločného tvorenia.

Improvizované diela autorov: Dáša Krištofovičová (vizuál), Štefan Haládik (gitara, perkusie), Mates Lukáč (akordeón), Roberta Štěpánková (tanec)

FACEBOOK EVENT

▲: Makino Takashi & Rei Hayama / Keiko Uenishi (o.blaat)

22 06. 2016 Streda 20:00
6€ / 4€

Večer japonských audiovizuálnych a zvukových performancí odohrávajúcich sa v trojuholníku priestor-svetlo-zvuk.

V New Yorku usadená hudobníčka a performerka Keiko Uenishi (a.k.a. o.blaat), hýbateľka iniciatívy elektronických hudobníkov SHARE, prichádza do Bratislavy s projektom CDL: Car Décalé (Légèrement)/Because Shifted (Slightly). Čítaj viac »

​ ACTION WITH CONTACT CONNECTION

07 05. 2016 Sobota 20:00

​Vystúpenie by malo mať podobu akejsi jam session medzi tanečníkmi/čkami a hudobníkmi/čkami.

Jeho hlavnou myšlienkou je združiť performerov/ky a tanečníkov/čky, ktorí spolu ešte doteraz nikdy nespolupracovali. Budeme sa snažiť vstupovať do kontaktu, a zároveň testovať naše telá. Uvidíme, čo z toho vzíde, keď sa všetci stretneme v priestore A4.

KÚPIŤ LÍSTKY

FACEBOOK EVENT

ZRUŠENÉ! Skúška útvarov, alebo dopad našich činov

06 10. 2015 Utorok 20:00
dobrovoľné vstupné

Jedenásty tréningový večer v demarkačnej zóne médií. To, čo možno nebude možné vysvetliť, bude treba vytesňovať, zabúdať, prehliadať, brať s humorom, brať príliš vážne, cítiť to úplne sám, alebo cítiť to ako jedno spoločné telo.

Večer performancií kurátoruje András Cséfalvay.

Okupácia alebo Dáždniková revolúcia? Tong Wenmin (CN) a Rokko Juhász (SK), Beate Linne (D) a Roi Vaara (FIN)

10 05. 2015 Nedeľa 19:00
dobrovoľné vstupné

Tong Wenmin a Rokko Juhász, začali spolupracovať v roku 2014 (Thajsko, Čína, Macao). Beate Linne (renomovaná performerka z Nemecka) a Roi Vaara (pioneer performance umenia z Fínska) spolupracujú od roku 2013.

Študenti dlhé mesiace okupovali centrum Hong Kongu v roku 2014. Čítaj viac »

Okupácia alebo Dáždniková revolúcia? Au Yeung Tung, Clara Cheung, Yee Man Cheng - Hong Kong

09 05. 2015 Sobota 19:00
dobrovoľné vstupné

Študenti dlhé mesiace okupovali centrum Hong Kongu v roku 2014. Akcia bola demonštráciou proti politickej snahe skrátiť demokratické práva v Hong Kongu. Čítaj viac »

YVAN ETIENNE / site specific sound art / KONCERT ZRUŠENÝ

11 02. 2015 Streda 20:00
dobrovoľné vstupné

Yvan Etienne vytvára site specific a zvukové inštalácie a tiež pôsobí ako kurátor, pedagóg a vydavateľ. Vo svojej tvorbe sa prioritne venuje výskumu v oblasti sound artu. Ako muzikant skladá a hrá skladby s použitím elektroniky, fonografie, analógových syntetizátorov a ninery (hurdy-gurdy). Jeho výskum sa zaoberá vnímaním a telesnosťou zvukových priestorov. Yvan Etienne prichádza ako hosťujúci pedagóg v rámci programu Erasmus a Open Studio

SVADOBNÁ PERFRORMANCE V SALÓNIKU

07 02. 2015 Sobota 14:00
dobrovoľné vstupné

Réžia Jano Šebík, hrajú Ľubo Burgr, Vlado Zboroň, Jana Oľhová, Inge Hrubaničová, Zuzana Duchová, Zuzana Ivašková, Rasťo Procházka, Jano Šebík, Andrea Froncová, Matej Benčík, Ľubica Segečová a ďalší.

Miesto: Salónik, Hlavná stanica

Vec sa má takto: Salónik nemá peniaze. Sprievodkyňa Božena snažiac sa zachrániť situáciu rozhodla sa prijať ponuku Aktivistu a povedať PRISTÚPILI! Vydáva sa pre peniaze na projekt, 7.2., keďže je z hľadiska numerológie priaznivý dátum odpovedať na nezmyselné otázky!
http://salonik.sk/

DEBRIS COMPANY - PIECE OF MONOLOGUES / SOLILOQUY & MONOLOGUE

22 09. 2014 Pondelok 20:00
7€ / 5€

predpredaj vstupeniek

Celovečerná adaptácia záverečnej kapitoly slávneho románu Jamesa Joycea Ulysses / bezinterpunkčného monológu Molly Bloom fyzicko tanečného divadla Debris company v réžii Jozefa Vlka a choreografii Stanislavy Vlčekovej. Čítaj viac »

34 SPÔSOBOV MANIPULÁCIE: PÁRTY

13 06. 2014 Piatok 21:00

Pražská tvorivá jednotka Lunchmeat, ktorá stojí aj za rovnomenným audiovizuálnym festivalom, sa zaoberá predovšetkým originálnym využitím projekcií, ale jej záber siaha od grafického designu a fotografie, cez videotvorbu a animáciu až k scénografii či interiérovému dizajnu. Pre Bratislavu si pripravili okrem site-specific predstavenia na Hlavnej stanici aj špeciálny audiovizálny set, ktorý odohrajú v A4. Tým sa však program nekončí - čaká nás párty dlho do noci s prizvanými DJs a VJs (podrobný program na www.a4.sk).

LUCENT

24 01. 2014 Piatok 20:00
dobrovoľné vstupné

krst a performance

Aby tak nakonec ještě poezie byla cool!
Zuzana Husárová a Amalia Roxana Filip budú okrem krstu knihy vizuálnej poézie svoj projekt lucent uvádzať aj naživo. Zvuková poézia so živými vizuálmi prinesú zážitok vnímania priestoru, ktorý presahuje 3D, ktorý rozpráva poza tichá, ktorý siaha tam, kam dovidíš. Svoje orgány si nechaj doma, príď iba s telom. Afterparty included!

FB event: http://on.fb.me/1f4Juop

SPAM > ANOTHER BRICK

20 09. 2013 Piatok 20:00
vstup voľný

Jedinečné audiovizuálne spojenie v réžii Davida Vrbíka, Vladimíra 518 (PSH) a Ondřeja Anděru (WWW) vo dvore budovy YMCA (v prípade nepriaznivého počasia vnútri v A4).
Spoločná performance Another Brick od trojice, spájajúcej členov známych českých hudobných projektov, je o svete za zrkadlom, o surfovaní v digitálnom oceáne a interakcii so samotným miestom konania. Organizuje Nadácia Intenda ako súčasť osláv 90. výročia budovy YMCA a festivalu Bratislava Design Week. Čítaj viac »

SKÚMANIE JAVOV

26 06. 2013 Streda 20:00

 [English below]

Tanec terra (Jana Tereková), hudba stroon (Dalibor Kocián), príbeh, text, hlas tachykardia (Zuzana Husárová), vizuály chaosdroid (Amalia Roxana Filip), digitálna poézia drakh (Ľubomír Panák).

Multimediálne predstavenie Skúmanie javov sa zaoberá otázkou preciťovania fenoménov cez prepojenie tanca, hudby, poézie a živých vizuálov. Čítaj viac »

P.A.T.: UNTITLED

23 05. 2013 Štvrtok 20:00
5€ / 3.5€

Koncept, réžia, performer Sláva Daubnerová, choreografia Stanislava Vlčeková, dramaturgia a technická spolupráca Pavel Graus
"I wish I could change my mind as easily as I change dress" Najnovšia sólo performancia Slávy Daubnerovej, inšpirovaná tvorbou talentovanej fotografky, Francescy Woodman. Na rad prichádzajú emotívne vrcholy a pády v pravidelných kontrakciách. Úkryt pred objektívom na javisku je možnosťou ako performerka predstavuje svoje rozmanité tváre. Ženskej tvorivej duše.   Čítaj viac »

P.A.T.: UNTITLED

22 05. 2013 Streda 20:00
5€ / 3.5€

Koncept, réžia, performer Sláva Daubnerová, choreografia Stanislava Vlčeková, dramaturgia a technická spolupráca Pavel Graus
"I wish I could change my mind as easily as I change dress" Najnovšia sólo performancia Slávy Daubnerovej, inšpirovaná tvorbou talentovanej fotografky, Francescy Woodman. Na rad prichádzajú emotívne vrcholy a pády v pravidelných kontrakciách. Úkryt pred objektívom na javisku je možnosťou ako performerka predstavuje svoje rozmanité tváre. Ženskej tvorivej duše.   Čítaj viac »

MUTLIPLACE 2013 // FESTIVAL SIEŤOVEJ KULTÚRY // KOLÍNSKA NOC

20 05. 2013 Pondelok 21:00

Balz Isler, Andreas Oskar Hirsch, Yvonne Klasen, Tina Tonnagel
Skupina umelcov z nemeckého Kolína kreatívne prepájajúcich viaceré médiá prichádza so sériou kúskov pohybujúcich sa medzi koncertom a multimediálnou performance: dva meotary a rôzne mechanické zvukové generátory, quicktime multikoláž, domácky vyrobené nástroje, live sampling, projekcia. Viac info na www.a4.sk.
fb event

KONRAD BECKER FEAT. SELA (AT) – "OPERATIONS": THE POWER OF MEDIA OVER MATTER + DJ IZC (AT) + DJ STIX (SK)

04 05. 2013 Sobota 21:00

Warm-up party festivalu kultúry nových médií Multiplace. Multimediálna performance rakúskeho mediálneho umelca, aktivistu, teoretika a hudobníka Konrada Beckera so speváčkou menom Sela spôsobom spája hypnotické tanečné beaty s výskumom mimetických komunikačných strojov a logiky fungovania sociálnych a anti-sociálnych médií. Námetom sú duchovia, zrkadlové svety a nebezpečenstvá trans-komunikácie: divadlo posadnutosti sa stáva bojiskom o ovládanie subjektu a objektu v digitálnom veku. Čítaj viac »

LIE AND THE PERFORMATIVE REALITY ALLSTARS BUDAPEŠŤ

15 04. 2013 Pondelok 20:00
3€ / 2€

20.00 > LIE PERFORMANCE
21.00 > FINISÁŽ VÝSTAVY " ZEM V TROJZMYSLE "
22.00 > THE PERFORMATIVE REALITY ALLSTARS BUDAPEST
Čítaj viac »

P.A.T.: UNTITLED

04 04. 2013 Štvrtok 20:00
5€ / 3.5€

P.A.T. pozýva do A4 na reprízu sólovej performancie o americkej fotografke Francesce Woodman (videopozvánka TU). Čítaj viac »

CON-ACTION (SÓLO PERFORMANCE VEČER V A4)

11 02. 2013 Pondelok 20:00

Mira Gáberová (prvý pokus)

Lucie Mičíková (druhý pokus)

Kata Machová (prvý pokus)

Zuzana Žabková (druhý pokus)

András Cséfalvay (ed.) (druhý pokus) Čítaj viac »

FIRST OF THE LAST DAYS

29 11. 2012 Štvrtok 20:00
dobrovoľné vstupné

Večer šiestich performance o pocite konca v réžii Andrása Cséfalvaya, ktorý pôsobí na VŠVU na Katedre intermédií, venuje sa video-umeniu a súčasnej opere. Umenie performance môže byť akákoľvek situácia, ktorá obsahuje tieto štyri základné elementy: čas, priestor, umelcove telo a vzťah medzi umelcom a publikom. Svoje performance predvedú mladí umelci, ktorí sa venujú tejto zvláštnej fúzii slova, pohybu a divadla vo výtvarnom prejave. Vždy jeden - sám, proti väčšine publika (väčšina nikdy nemá pravdu na svojej strane).
 

DEBRIS COMPANY – SOLILOQUY + VLADO ZBOROŇ MONOLOGUE

24 11. 2012 Sobota 20:00
4€ / 3€

Debris Company, koncept a réžia J. Vlk, choreografia S. Vlčeková, vizuálna koncepcia M. Piterka, kostýmy M. Havran, hudba J. Vlk, realizácia hudby Zwiebel String Quartett , svetelný dizajn P. Kotlík, J. Vlk, účinkuje S. Vlčeková, V. Zboroň Čítaj viac »

METAMKINE (FR)

06 06. 2012 Streda 20:00
6€ / 4€

multimediálna performance Čítaj viac »

DEBRIS COMPANY – SOLILOQUY + VLADO ZBOROŇ MONOLOGUE

14 05. 2012 Pondelok 20:00
4€ / 3€

Debris Company, koncept a réžia J. Vlk, choreografia S. Vlčeková, vizuálna koncepcia M. Piterka, kostýmy M. Havran, hudba J. Vlk, realizácia hudby Zwiebel String Quartett , svetelný dizajn P. Kotlík, J. Vlk, účinkuje S. Vlčeková, V. Zboroň Čítaj viac »

DEBRIS COMPANY – SOLILOQUY + VLADO ZBOROŇ MONOLOGUE - premiéra

17 04. 2012 Utorok 20:00
4€ / 3€

Debris Company, koncept a réžia J. Vlk, choreografia S. Vlčeková, vizuálna koncepcia M. Piterka, kostýmy M. Havran, hudba J. Vlk, realizácia hudby Zwiebel String Quartett , svetelný dizajn P. Kotlík, J. Vlk, účinkuje S. Vlčeková, V. Zboroň Čítaj viac »

NEXT 2011

03 12. 2011 Sobota 20:00
8€ / 6€

 

NEXT 2011 / 12. ročník medzinárodného festivalu súčasnej hudby

Radikálne melódie, živelné improvizácie, neošúchané zvuky, netradičné hudobné techniky a originálne koncepty, virtuozita na akustických nástrojoch aj inovatívna elektronika. Tri dni inšpiratívnej hudby vyjadrujúcej dnešnú dobu, bez žánrového či iného obmedzenia. Podrobný program na nextfestival.sk, predpredaj v A4. Čítaj viac »

NEXT 2011

02 12. 2011 Piatok 20:00
8€ / 6€

NEXT 2011 / 12. ročník medzinárodného festivalu súčasnej hudby

Radikálne melódie, živelné improvizácie, neošúchané zvuky, netradičné hudobné techniky a originálne koncepty, virtuozita na akustických nástrojoch aj inovatívna elektronika. Tri dni inšpiratívnej hudby vyjadrujúcej dnešnú dobu, bez žánrového či iného obmedzenia. Podrobný program na nextfestival.sk, predpredaj v A4.

SOUND EXCHANGE DAY BRATISLAVA Čítaj viac »

NU DANCE FEST 2011

15 11. 2011 Utorok 20:00
5€ / 3.5€

 

6.ročník medzinárodného festivalu súčasného tanca a pohybového divadla

Zdenka Brungot Svíteková, Anna Sedlačková, Pedro Prazeres, Anna Caunerová, Bára Látalová /SK/CZ/NO/PT Čítaj viac »

NU DANCE FEST 2011

14 11. 2011 Pondelok 20:00
5€ / 3.5€

 

6.ročník medzinárodného festivalu súčasného tanca a pohybového divadla

Lucia Kašiarová/Peter Machajdík / fyzo / SK/CZ Čítaj viac »

Life Visual News

24 06. 2011 Piatok 20:00
5€ / 4€

 

 

Séria štyroch performance Life Visual News zakončí sezónu v A4 synchronizovaným prúdom obrazovo-zvukových improvizácií. Živý vizuál, pri ktorom tvorca generuje a improvizuje s premietaným obrazom v reakcii na hudbu a naopak, sa vymyká komerčnému či klubovému VJ-ingu a presahuje do pohyblivej výtvarnej hry, inštalácie, koncertu alebo filmovej zábavy. Večer zakončia ako inak Djs.

Program:

Stocznia

vizuál_Dušan Urbanec /CZ/

audio_Markéta Cilečková /CZ/ Čítaj viac »

K.O.Ž.A. Kolektív Očarujúcich Žoviálnych Amatérov/Amatérok

02 06. 2011 Štvrtok 19:00

Amatérski umelci a umelkyne zo Slovenska a Čiech tvoriaci poetické a prozaické texty, hudbu, rečové či pohybové kreácie, vystúpia tentokrát so svojou tvorbou na tému neheterosexuality. Organizuje Dúhový PRIDE.

MULTIPLACE #10: Hláskuj [jestli můžeš]

08 05. 2011 Nedeľa 19:00
dobrovoľné vstupné

Spojenie pohybu a technológií. Súčasný scénický tanec s využitím interaktívnej projekcie rozpráva príbeh človeka, ktorý prekonal mŕtvicu Varolovho mosta.

„Naše tělo je krajní referenční bod. Stojí mezi námi a světem. Nevíme, jestli máme duši, ale víme, že máme tělo. Svět manipulujeme, jen pokud vládneme našim údům. Když je pozbudeme, jsme mrtví.
ale někdy... Někdy ztratíme tělo a nezemřeme.
Čítaj viac »

MULTIPLACE #10: Ben Frost (AUS/IS), BIOS (SK)

06 05. 2011 Piatok 20:00
9€ / 7€

FESTIVAL MULTIPLACE #10 / culture and creativity after the digital / 2-8 MÁJ 2011 / www.multiplace.org

Permanentka na všetky predstavenia: 15 EUR, rezervácie na info@a4.sk Čítaj viac »

MULTIPLACE #10: Multiplesk

03 05. 2011 Utorok 20:00
5€ / 4€

FESTIVAL MULTIPLACE #10 / culture and creativity after the digital / 2-8 MÁJ 2011 / www.multiplace.org

Permanentka na všetky predstavenia: 15 EUR, rezervácie na info@a4.sk

Robin Fox (AUS), Alex Nowitz (DE), Victor Mazon (ES/DE) Čítaj viac »

Remake me high!

06 11. 2010 Sobota 20:00
dobrovoľné vstupné
Syndikovať obsah