05. apríla

3++ párty laboratórium

Dvanásteho apríla sa tešte na ďalšie vydanie piatkovej audiovizuálnej párty s “troma a viacerými hosťami“! 3++ párty laboratórium tentokrát s Batcha de Mental, hluchotechna & Qina, Hilda a možno príde aj špeciálny vizuálny hosť… Pozývame do A4!

Batcha de Mental je jednočlenná hudobná fabrika s precízne nastaveným algorytmom náhodných vyústení mentálnych obvodov integrovanej vnútornej logiky. Či už chcete počúvať avantgrime, šansón, angažovaný dubstep, hip-hop alebo zažiť tropicky-komunistické elektro, stačí sa zúčastniť a vaše sny sa stanú skutočnosťou! Príkon 500 Wattov. Záruka 24 hodín. Made in Czechoslovakia.

hluchotechna sa pokúsi skombinovať temno-tanečné úderky, ktoré poznačili koniec minulého tisícročia a súčasný rozmach v oblasti malých elektro / techno labelov. sety mieša s obratnosťou stavebného žeriavu a jeho archív hudobných dobrôt sa plní ako Dunaj v apríli.
http://www.youtube.com/watch?v=QsTgN22rCLU
http://stasisrecords.bandcamp.com/track/conjoiner
http://shamelesstoady.bandcamp.com/track/circuit-braker

Qina, nadšenec techna a nízkych frekvencií, vám ako posledná zahrá niečo, pri čom vám pravdepodobne vyšumí lahodné kvasinkové pivo a budete letmo pohŕdať každým dalším nočákom.

Hilda, dlho nevidená a preto to nie je isté, ale musíme veriť jej slovám: “electronic/listening/ambient music”

A možno príde aj špeciálny vizuálny hosť

Vstupné je dobrovoľné!

http://www.a4.sk/program/2013-04-12-20-00// fb event