Ľudia

Ľubomír Burgr

Ľubomír Burgr

Umelecký riaditeľ, divadelný a tanečný dramaturg. Ľubomír Burgr vyštudoval hru na husliach na košickom konzervatóriu, v rokoch 1996 – 1999 skladbu na VŠMU v Bratislave. V roku 2000 spolu s kolegami založil Združenie pre súčasnú operu, ktoré sa spája s aktivitami divadla SkRAT (2004), v ktorom pôsobí ako autor, režisér, herec a skladateľ.

Slávo Krekovič

Slávo Krekovič

Umelecký riaditeľ a hudobný dramaturg. PhD titul získal na Ústave hudobnej vedy Slovenskej akadémie vied a pôsobil na New York University. Slávo je spoluzakladateľom, dramaturgom a koordinátorom medzinárodného festivalu súčasnej hudby NEXT a festivalu KRAAA. Pôsobí tiež ako šéfredaktor časopisu o súčasnej kultúre 3/4 REVUE.

Gabriela Gažová

Gabriela Gažová

Manažérka produkcie. Vyštudovala fotografiu a intermédiá na VŠVU (celú) a filmovú réžiu na VŠMU (polovicu). Absolvovala študijné pobyty v Bruseli, v Prahe a Aalto University v Helsinkách. V Áštvorke tiež píše, prekladá a vymýšľa.

Tina Lajošová

Tina Lajošová

Asistentka produkcie. Tina je sochárka, pôvodom z východného pobrežia Slovenska. Nedávno si dokončila titul MgA na pražskej UMPRUM-ke. Okrem toho, že Tinu baví asistovať pri produkcii v A4, pracuje aj ako učiteľka dejín umenia na strednej škole a cez letné prázdniny (v Áštvorke aj škole ich má) ju môžete stretnúť chatárčiť v regióne Malej Fatry. Lásku chová k vode, letu, cestovaniu, výstavám, divadlu a koncertom.

Lucia Mandincová

Lucia Mandincová

PR & marketingová manažérka. Lucia vyštudovala Marketingovú komunikáciu a v rámci erasmu vycestovala do Prahy, kde si vyskúšala tvorivé písanie. Má za sebou produkciu mnohých kultúrnych eventov. Rada maľuje, chodí do prírody a dá si pohár červeného vína. Možno práve preto jej učaroval život v Modre, kde pôsobí aj ako mestská fotografka.

Tomáš Hudák

Tomáš Hudák

Programový dramaturg Kina inak A4. Tomáš sa živí programovaním filmov, prácou na festivaloch a príležitostne písaním. Pracuje taktiež pre MFF Cinematik, MFF Bratislava a Filmový festival 4 živly a pravidelne píše pre Kinečko.

Ľudovít Nápoký

Ľudovít Nápoký

Projektový manažér a koordinátor dobrovoľníkov. Ľudovít začal v A4 ako dobrovoľník popri doktorandskom štúdiu. Postupne z vrúcnej lásky štúdium zanechal, aby sa mohol Áštvorke venovať naplno. Ako projektový manažér má na starosti projekty Európska dobrovoľnícka služba, Re-imagine Europe, umelecké rezidencie a TEH (Transe Europe Halles).

Ján Stehlík

Ján Stehlík

Office & bar manažér. Janko je optimista a vášnivý degustátor piva. Teší sa, keď je plný bar a fľaše sú prázdne. Vo voľnom čase chodí rád na koncerty, chová Koi kapre a nedávno začal pestovať vinič (viď na fotke:)

Aurélia Garová

Aurélia Garová

Grafická dizajnérka, osciluje medzi dekadentnou vizualitou a súčasným minimalizmom. Sústredí sa najmä na publikačný a knižný dizajn. Príležitostne tvorí bez obmedzenia médiom (text – zvuk – inštalácia). Áštvorku "oblieka" spolu s Terezou Maco od roku 2016.