Ľudia

Ľubomír Burgr

Ľubomír Burgr

Umelecký riaditeľ, divadelný a tanečný dramaturg. Ľubomír Burgr vyštudoval hru na husliach na košickom konzervatóriu, v rokoch 1996 – 1999 skladbu na VŠMU v Bratislave. V roku 2000 spolu s kolegami založil Združenie pre súčasnú operu, ktoré sa spája s aktivitami divadla SkRAT (2004), v ktorom pôsobí ako autor, režisér, herec a skladateľ.

Slávo Krekovič

Slávo Krekovič

Umelecký riaditeľ a hudobný dramaturg. PhD titul získal na Ústave hudobnej vedy Slovenskej akadémie vied a pôsobil na New York University. Slávo je spoluzakladateľom, dramaturgom a koordinátorom medzinárodného festivalu súčasnej hudby NEXT a festivalu KRAAA. Pôsobí tiež ako šéfredaktor časopisu o súčasnej kultúre 3/4 REVUE.

Nina Mikušková

Nina Mikušková

Asistentka produkcie. Tak často chodila Nina do A4-ky až tam začala pracovať. Po rozlietaných siedmych rokoch štúdií a pracovných výletov, niekde medzi Brnenskou FaVU, Gentským KASKom, Zagrebskou Akadémiou, Lotyšským organizovaním freak-bikeových festivalov a Glasgowským Centrom pre súčasnú kultúru (CCA), sa Nina vrátila do Bratislavy a popri projekte BEEN THERE TOGETHER, vypomáha v Áštvorke s produkciou.

Katarína Svobodová

Katarína Svobodová

PR & marketingová manažérka. Vyštudovala fotografiu a filmovú teóriu v Edinburghu a rok žila v Bangkoku, kde učila na základnej škole deti prvého stupňa. Má rada sociálne siete, ale občas si rada pokecá aj z očí do očí. Okrem Áštvorky sa venuje foteniu a je členkou umeleckej rezidenčnej iniciatívy "Mama Hotel".

Gabriela Gažová

Gabriela Gažová

PR asistentka a editorka. Vyštudovala fotografiu a intermédiá na VŠVU (celú) a filmovú réžiu na VŠMU (polovicu). Absolvovala študijné pobyty v Bruseli, v Prahe a Aalto University v Helsinkách. V Áštvorke píše, prekladá a vymýšľa.

Tomáš Hudák

Tomáš Hudák

Programový dramaturg Kina inak A4. Tomáš sa živí programovaním filmov, prácou na festivaloch a príležitostne písaním. Pracuje taktiež pre MFF Cinematik, MFF Bratislava a Filmový festival 4 živly a pravidelne píše pre Kinečko.

Ľudovít Nápoký

Ľudovít Nápoký

Projektový manažér a koordinátor dobrovoľníkov. Ľudovít začal v A4 ako dobrovoľník popri doktorandskom štúdiu. Postupne z vrúcnej lásky štúdium zanechal, aby sa mohol Áštvorke venovať naplno. Ako projektový manažér má na starosti projekty Európska dobrovoľnícka služba, Re-imagine Europe, umelecké rezidencie a TEH (Transe Europe Halles).

Ján Stehlík

Ján Stehlík

Office & bar manažér. Janko je optimista a vášnivý degustátor piva. Teší sa, keď je plný bar a fľaše sú prázdne. Vo voľnom čase chodí rád na koncerty, chová Koi kapre a nedávno začal pestovať vinič (viď na fotke:)

Tereza Maco

Grafická dizajnérka.

Aurélia Garová

Aurélia Garová

Grafická dizajnérka, osciluje medzi dekadentnou vizualitou a súčasným minimalizmom. Sústredí sa najmä na publikačný a knižný dizajn. Príležitostne tvorí bez obmedzenia médiom (text – zvuk – inštalácia). Áštvorku "oblieka" spolu s Terezou Maco od roku 2016.