Ľudia

Ľubomír Burgr

Ľubomír Burgr

Umelecký riaditeľ, divadelný a tanečný dramaturg. Ľubomír Burgr vyštudoval hru na husliach na košickom konzervatóriu, v rokoch 1996 – 1999 skladbu na VŠMU v Bratislave. V roku 2000 spolu s kolegami založil Združenie pre súčasnú operu, ktoré sa spája s aktivitami divadla SkRAT (2004), v ktorom pôsobí ako autor, režisér, herec a skladateľ.

Slávo Krekovič

Slávo Krekovič

Umelecký riaditeľ a hudobný dramaturg. PhD titul získal na Ústave hudobnej vedy Slovenskej akadémie vied a pôsobil na New York University. Slávo je spoluzakladateľom, dramaturgom a koordinátorom medzinárodného festivalu súčasnej hudby NEXT a festivalu KRAAA. Pôsobí tiež ako šéfredaktor časopisu o súčasnej kultúre 3/4 REVUE.

Nina de Gelder

Nina de Gelder

Výkonná riaditeľka. Nina väčšinu svojho profesionálneho života robila projektový manažment v oblasti kultúry a v oblasti medzinárodných vzťahov. Pôsobila ako prorektorka pre medzinárodné vzťahy na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave.

Barbora Nemčeková

Barbora Nemčeková

Dramaturgička kina inak. Študovala rok Film and Screen Studies na University of Brighton, v súčasnosti študuje na Katedre audiovizuálnych štúdií na Filmovej a televíznej fakulte VŠMU v Bratislave. Pravidelne píše do angažovaného mesačníka Kapitál a online časopisu o filme Kinečko. Rada analyzuje všetko vrátane filmov. Vo voľnom čase spí, venčí psa, číta súčasnú slovenskú poéziu, hrá tenis a rozpráva sa s ľuďmi o filmoch.

Ľudovít Nápoký

Ľudovít Nápoký

Projektový manažér a koordinátor umeleckých rezidencií. Ľudovít začal v A4 ako dobrovoľník popri doktorandskom štúdiu. Postupne z vrúcnej lásky štúdium zanechal, aby sa mohol Áštvorke venovať naplno. Najprv ako koordinátor dobrovoľníkov, aktuálne ako projektový manažér. Na starosti má väčšinu projektov, do ktorých je A4 zapojená, na národnej aj medzinárodnej úrovni. Okrem toho koordinuje umelecké rezidencie a členstvo v sieti TEH (Transe Europe Halles).

Viliam Samuel Vacval

Viliam Samuel Vacval

Manažér produkcie a prevádzky. Štúdium produkcie audiovizuálneho umenia na FTF VŠMU mu otvorilo dvere k produkciám cez film, reklamu, festivaly až k podujatiam. Ako vášnivý cestovateľ využil možnosť štúdia v zahraničí a strávil časť štúdia v Rige. Okrem iného sa už od svojho detstva aktívne venuje spevu ako člen Bratislavského chlapčenského zboru.

Patricia Batki

Patricia Batki

Koordinátorka dobrovoľníkov*čok. Po ukončení dobrovoľníckeho projektu EZS v A4 sa Patricia ujala funkcie koordinátorky dobrovoľníkov*čok. Venuje sa aj produkcii videí, výstavám a organizuje svoj obľúbený workshop intuitívnej maľby: Feel_your_paint. Sama je tiež vášnivou maliarkou a ak ju budete sledovať na IG, môžete nahliadnuť do jej umeleckých diel: @golden_abstraktion.

Branislav Gúgľava

Branislav Gúgľava

PR a marketing. Ahojte! Som Braňo a moja osoba je založená na fakte, že pochádzam z Lučenca. Už niekoľko rokov žijem spolu s kultúrnymi centrami, keď som v minulosti pôsobil pri Záhrada CNK. Okrem toho som veľmi neusporiadaná osobnosť, ktorá vypije litre čierneho čaju. Guilty pleasure je americký futbal a indická kuchyňa (áno, zmiešal som slovenskú kultúru so zahraničnou, a čo?!)

Minke ten Berge

Minke ten Berge

Marketing a komunikácia. Svoju cestu v A4 začala pred niekoľkými rokmi ako EZS dobrovoľníčka. Teraz, po štúdiu médií, umenia a performancie, je opäť súčasťou marketingového tímu. Medzi jej posadnutosti patria: mycélium a huby, analýza divadelných predstavení, intersekcionálny environmentalizmus a cestoviny s citrónom.

Anete Bužoka

Anete Bužoka

EZS dobrovoľníčka pre PR a komunikáciu. Ahoj! Som Anete, pôvodom z Rigy v Lotyšsku. Po tom, čo som sa ponorila do pulzujúcej kultúry a hudobnej scény Tallinnu a získala bakalársky titul na Tallinnskej univerzite, sa teraz teším na objavovanie kultúrnych divov Bratislavy. Mám ráda hudbu (najmä hip-hop), koncerty, čítanie, sledovanie basketbalu a skateboarding. Som tiež veľmi oddanou podporovateľkou estónskej rapovej scény.

Amélie Pret

Amélie Pret

EZS dobrovoľníčka pre fotodokumentáciu. Ahojte, som Amélie. Pochádzam z Francúzska, kde som študovala fotografiu. Vždy som túžila cestovať a objavovať nové miesta. Moja vášeň pre umelecké postupy ma priviedla do A4, kde s nadšením experimentujem a dokumentujem tento nový vesmír! Inak rada pijem horúcu vodu.

Paula Díaz

Paula Díaz

EZS technička. Hola, yo soy Paula. Študovala som audiovizuálnu komunikáciu na Európskej univerzite Atlantiku v Kantábrii v Španielsku. Táto etapa potvrdila moju vášeň pre film a všetko, čo súvisí s tvorbou, nahrávaním a strihom. Pracovala som vo viacerých krajinách a vždy so sebou nosím kameru, airpods, notebook a túžbu učiť sa, inšpirovať sa a spoznávať (seba). Nemohla by som žiť šťastne bez svojej rodiny, filmov a mora.

Eduarda Palmeira

Eduarda Palmeira

EZS dobrovoľníčka pre videodokumentáciu. Hey there! Som Eduarda, pôvodom z Brazílie, ale posledné roky som žila v Portugalsku, ktoré považujem za svoj druhý domov. Študovala som film a audiovíziu na Escola Superior Artística do Porto a odvtedy pracujem ako filmárka. Teším sa, že môžem byť súčasťou tímu A4 a natáčať mnohé kreatívne projekty. Moje guilty pleasures sú pekné svetlá a stroj na výrobu hmly.