Ľudia

Ľubomír Burgr

Ľubomír Burgr

Umelecký riaditeľ, divadelný a tanečný dramaturg. Ľubomír Burgr vyštudoval hru na husliach na košickom konzervatóriu, v rokoch 1996 – 1999 skladbu na VŠMU v Bratislave. V roku 2000 spolu s kolegami založil Združenie pre súčasnú operu, ktoré sa spája s aktivitami divadla SkRAT (2004), v ktorom pôsobí ako autor, režisér, herec a skladateľ.

Slávo Krekovič

Slávo Krekovič

Umelecký riaditeľ a hudobný dramaturg. PhD titul získal na Ústave hudobnej vedy Slovenskej akadémie vied a pôsobil na New York University. Slávo je spoluzakladateľom, dramaturgom a koordinátorom medzinárodného festivalu súčasnej hudby NEXT a festivalu KRAAA. Pôsobí tiež ako šéfredaktor časopisu o súčasnej kultúre 3/4 REVUE.

Nina de Gelder

Nina de Gelder

Výkonná riaditeľka. Nina väčšinu svojho profesionálneho života robila projektový manažment v oblasti kultúry a v oblasti medzinárodných vzťahov. Pôsobila ako prorektorka pre medzinárodné vzťahy na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave.

Tomáš Hudák

Tomáš Hudák

Programový dramaturg Kina inak A4. Tomáš sa živí programovaním filmov, prácou na festivaloch a príležitostne písaním. Pracuje taktiež pre MFF Cinematik, MFF Bratislava a Filmový festival 4 živly a pravidelne píše pre Kinečko.

Gabriela Gažová

Gabriela Gažová

Manažérka produkcie. Vyštudovala fotografiu a intermédiá na VŠVU (celú) a filmovú réžiu na VŠMU (polovicu). Absolvovala študijné pobyty v Bruseli, v Prahe a Aalto University v Helsinkách. V Áštvorke tiež píše, prekladá a vymýšľa.

Tina Lajošová

Tina Lajošová

Asistentka produkcie. Tina je sochárka, pôvodom z východného pobrežia Slovenska. Nedávno si dokončila titul MgA na pražskej UMPRUM-ke. Okrem toho, že Tinu baví asistovať pri produkcii v A4, pracuje aj ako učiteľka dejín umenia na strednej škole a cez letné prázdniny (v Áštvorke aj škole ich má) ju môžete stretnúť chatárčiť v regióne Malej Fatry. Lásku chová k vode, letu, cestovaniu, výstavám, divadlu a koncertom.

Magdaléna Čisárová

Magdaléna Čisárová

Fundraiserka, finančná manažérka. Vyštudovala divadelný manažment na VŠMU, marketingovú komunikáciu na UCM a 5 mesiacov culture managment na Academy of Music and Theatre v Taline (v rámci programu Erasmus). Spolupracuje s Metropolitným orchesterom Bratislava a Cult Creative. Okrem návštevy kultúrnych podujatí prechováva veľkú lásku k Rolling Stones, zvieratám a praktizuje Krav Magu, pokiaľ nie je obdobie podávania žiadostí o granty.

Ľudovít Nápoký

Ľudovít Nápoký

Projektový manažér a koordinátor dobrovoľníkov. Ľudovít začal v A4 ako dobrovoľník popri doktorandskom štúdiu. Postupne z vrúcnej lásky štúdium zanechal, aby sa mohol Áštvorke venovať naplno. Ako projektový manažér má na starosti projekty Európska dobrovoľnícka služba, Re-imagine Europe, umelecké rezidencie a TEH (Transe Europe Halles).

Daniel Vadas

Daniel Vadas

PR & marketingový manažér. Daniel vyštudoval brnenskú filmovú vedu, stihol absolvovať aj študijné pobyty v Krakove a Antverpách. Bol redaktorom Psího vína, venuje sa organizovaniu kultúrnych podujatí. Občasne píše veci.

Ján Stehlík

Ján Stehlík

Office & bar manažér. Janko je optimista a vášnivý degustátor piva. Teší sa, keď je plný bar a fľaše sú prázdne. Vo voľnom čase chodí rád na koncerty, chová Koi kapre a nedávno začal pestovať vinič (viď na fotke:)

Aurélia Garová

Aurélia Garová

Grafická dizajnérka, osciluje medzi dekadentnou vizualitou a súčasným minimalizmom. Sústredí sa najmä na publikačný a knižný dizajn. Príležitostne tvorí bez obmedzenia médiom (text – zvuk – inštalácia). Áštvorku "oblieka" od roku 2016.