sep

28

pondelok o 20:00

Adrena Axis

vstupné: 7 € / 5 € zľavnené / 1 € študenti

Koncept S. Ferienčíková, Choreografia J. Viňarský, Pohybový výskum M. Kilvády, Tvorba / Tanec D. Raček, L. Homola, S. Ferienčíková/H. Arenbergerová, Svetelný dizajn I. Plavnieks, Hudba L. Kubičina, Produkcia: BOD.Y – A. Mireková, Technická podpora sedemminut, Grafický dizajn ateliér Profigrafik.sk

Komická tanečná hra o krehkosti medziľudských vzťahov pre všetky generácie.

Vždy keď vstúpime do medziľudských vzťahov je viac-menej pravdepodobné, že budeme ranení a tiež niekoho raníme. Je nemožné takúto skúsenosť nemať aj keď môže ísť iba o maličkosť, banalitu, ktorá nami zatrasie, vystresuje nás, podráždi a ovplyvní naše konanie a myslenie. Je tomu tak, lebo nikto nemôže žiť vo svete bez kontaktu s ostatnými.

Prostredím a situáciami, ktoré sa v ňom odohrávajú pripomína Adrena Axis obdobie na hranici detstva a adolescencie. Vtedy sa kamaráti z najbližšieho okolia spoločne a radi schovávajú napríklad v klubovniach alebo v iných priestoroch aby za ich dverami mohol ožiť mikrokozmos nevedomej imitácie spoločenských väzieb odpozorovaných vonku alebo v rodinách.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, Nadácia mesta Bratislavy a Bratislavský samosprávny kraj.

vstupné: 7 € / 5 € zľavnené / 1 € študenti