sep

19

nedeľa o 20:30

Ochotníci: Blaho Uhlár a DISK, Trnava – Nový priestor

vstupné: 6 € /  3 € zľavnený

festivalový pas: dospelý / 26 € (všetky podujatia); študent / 15 €
vstupné na jednotlivé predstavenia: dospelý / 6 €; študent / 3 €

Scenár Kolektív tvorcov, Hrajú M. Babicová, D. Duban, Z. Jankowská, B. Mosný, V. Ostatníková, J. Rampák, P. Tilajčík. Výtvarná koncepcia M. Struhárová. Hudba L. Piussi (Amore mio) s použitím skladieb iných autorov. Réžia B. Uhlár.

/Já… s niektorými situáciami sa nestotožňujem. Napriek tomu, že väčšina s nimi súhlasí./ Chcela by som vám niečo povedať. Ale nepoviem. Nie preto, že by som nechcela, ale preto, že nemám čo. / Po calle s Dianou nie je teraz neccessary, aby náš team zostal na home Office. Je possible pokračovať v doterajšom setupe Office/HO. / Tvoje prstíky smrdia hnedinou, si pre mňa jedinou, ktorá kvitne v mojom malom ružekvete… / Ty si neumývaš frndu? S čistou vodou. Lebo mi to povedal doktor. / Tie poľená ste zasa nenarúbali, veď zamrzneme. Ach, ach, ach. //

Vo svojej 66. sezóne sa súbor DISK Trnava pustil do tvorby ďalšej inscenácie, ktorá v tomto prípade trvala vďaka pandémii skoro dva roky. Nový priestor je inscenácia plná nezmyslov a nechutností a asi preto je venovaná islandskému karikaturistovi s menom Hugleikur Dagsson.

Festival OCHOTNÍCI podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy. 

vstupné: 6 € /  3 € zľavnený