nov

23

streda o 20:00

ALGORHYTMICS v A4 (Slovenská Tepláreň)

vstupné: vstupné dobrovoľné

V A4 sa uskutočnia dva koncerty, ktoré budú súčasťou iniciatívy Slovenská Tepláreň. A4 taktiež podporuje požiadavky výzvy Ide nám o život, ktorú môžete podpísať aj vy: https://idenamozivot.sk/
Algoritmická improvizácia prostredníctvom programovania hudby a obrazu v reálnom čase – tzv. live coding – pestuje svoje chrumkavé výhonky aj v A4! Žiadne pripravené tracky ani videá, žiadne overené postupy a estetické bezpečia, len kód, čistý, eko, bio, bez emisií. Buďte pri ďalšom z našich algorave večierkov. Vystúpenie mladého laptopového kolektívu je nepredvídateľným, no vzrušujúcim audiovizuálnym finále niekoľkomesačného kurzu pod vedením hudobníka programátora Fera Királya, na ktorom sa účastníčky a účastníci učili tvoriť elektronickú hudbu a obraz naživo pomocou interaktívnych programovacích nástrojov. Po ich prvom živom koncerte v apríli tohto roku a online 3D performancii na festivale NEXT 2022, prichádzajú tento krát opäť naživo a s multikanálovým zvukom.
Vstupné dobrovoľné.
Viac informácií o iniciatíve Slovenská Tepláreň: https://www.slovenskateplaren.sk/
Výzva Ide nám o život: https://idenamozivot.sk/
V rámci medzinárodného projektu Sound Experiment podporeného z programu Erasmus+. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy.

vstupné: vstupné dobrovoľné