nov

30

štvrtok o 19:00

NEXT 2023: Advanced Music Festival. Day 2 @ A4: Beatrice Dillon / Michal Mitro: Art of Noises A/V / Anja Lauvdal + Manja Ristić / Bára Gísladóttir *

vstupné: 15 € - Discounted / 20 € Pre-sale / 30 € Door (if available)

Beatrice Dillon v programe zastupuje pohľad na budúcu tvár elektronickej hudby. Dillon je všestranná londýnska hudobníčka, ktorá pracuje so zvukom v kontexte živého hrania aj v prostredí fascinujúcich multikanálových zvukových inštalácií. Svoju prácu vydala na rešpektovaných značkách ako PAN či Where To Now?

Tvorba Báry Gísladóttir je založená na úvahách o prístupe a poňatí zvuku ako živej bytosti. Na NEXTe Gísladóttir predstaví svoju sólovú polohu, vyskladanú z tiahlych kontrabasových drónov a elektroniky.

Anja Lauvdal & Manja Ristić spolu preskúmajú klimatické zmeny a environmentálne povedomie prostredníctvom zvuku.

NEXT ponúkne aj bohatý program workshopov, prednášok a diskusií. Viac informácií nájdete na stránke https://nextfestival.sk/2023

 

Viac info o programe a vstupenkách nájdete v podujatí na Facebooku.

 

NEXT 2023 Advanced Music Festival sa koná s podporou z verejných zdrojov z Fondu na podporu umenia (hlavný partner),  Hlavného mesta SR Bratislavy, MČ Bratislava – Staré Mesto a Swiss Arts Council Pro Helvetia.

Spoluorganizuje A4 – priestor súčasnej kultúry, ako súčasť projektu New Perspectives for Action v rámci medzinárodnej spolupráce Re-Imagine Europe, spolufinancovaného Európskou úniou a z verejných zdrojov z Fondu na podporu umenia a Nadácie mesta Bratislavy.

vstupné: 15 € - Discounted / 20 € Pre-sale / 30 € Door (if available)