07. októbra

Musica falsa & ficta impro workshop + záverečný koncert vol. 3

Skúsili ste si niekedy predstaviť živý hlasový modulárny syntetizér?Príďte sa zúčastniť už tretieho koncertu alebo priamo improvizačného workshopu pod vedením Mira Tótha. 18. – 20. októbra pokračujeme tretím hudobno-performatívnym workshopom improvizovanej hudby s koncertným záverom. Aj tentokrát sa bude siahať za pomyselnéhudobné a disciplinárne hranice. Pod lektorským vedením Mira Tótha, zakladateľa impro-ansámblu Musica Falsa et Ficta, sa preveria hlasové
i nástrojové dispozície a hlavne schopnosť živej hudobnejparticipácie. Počas workshopu sa učastníci oboznámia s extenzívnymi hlasovými technikami a nahliadnu do možností štúdiovej práce s vlastnou nahrávkou. Základným a zároveň jediným nutným predpokladompre účasť je odhodlanie skúšať a hľadať nové prístupy a zmysel pre improvizáciu. Kapacita workshopu je obmedzená!
V prípade záujmu o registráciu alebo bližšie informácie: hudobny.improworkshop@gmail.com.

O workshope:
http://www.a4.sk/program/2014-10-18-14-00
http://www.a4.sk/program/2014-10-19-14-00
http://www.a4.sk/program/2014-10-20-14-00

20. októbra sa tešte na záverečný koncert improvizačného telesa s nepredvídateľnými súradnicami pohybu, Musica falsa et ficta, ktorý bude výsledkom hudobno-performatívneho workshopu pod lektorským vedením Mira Tótha. Ako už býva dobrým zvykom, v deň koncertu očakávame hudobných hostí, impro hviezdy a prekvapivého množstva nových talentov na poli experimentálnej hudby.

O koncerte:
http://www.a4.sk/program/2014-10-20-20-00