22. februára

Tretie párty laboratórium

Už tento piatok o 19.00 sa v A4-ke rozbehne tretie párty laboratórium 3++, na ktorom svoju účasť potvrdili hudobní hostia Æ, Dušand a Drakh.

(Ne)piatková party v A4 kafé na spôsob laboratória. Vždy tu nájdete kus hudby a svoj priestor pre nejaké to + ! Ako to asi vyzerá: 3 (slovom tri) hudobné akty (krátke live acty alebo DJ-sety, zvuky, ruchy) + hostia, ktorých nečakane párujeme s médiom, zariadením alebo inštrumetom, tak aby bol vždy priestor na prešľapy a na bare. Pretože piatok nemusí byť len o tom posledne menovanom, a preto, že hrať (sa) treba.

The third party laboratorium in the third month of the year. Conclusion: time to celebrate first jubilee, and also the first day of spring. Same as always: no music tags, no line up, no compromises.

Playing sound: Ae, Dusand, Drakh.
Moving images: g.da, Kazimir Pikselich.
Bringing books: 11th.sk.

Mails started arriving with our guests’ introduction, so stay tuned for updates.
Dušand: “Príležitostiam sa má hovoriť áno, tak skúsim trochu zafušovať aj púšťania hudby na verejnosti. Nie som dj, ani producent, nehrám na žiadny nástroj, nemám hudobný sluch. Budem púšťať hudbu, ktorá sa mi páči a ktorú považujem za hodnú verejnej reprodukcie.”

fb event