30. októbra

A4 naberá nový smer s Escalatorom

Október je pomaly za nami a spolu s ním aj jesenné „escalátorské“ stretnutia s našimi britskými tútormi Sandym Fitzgeraldom a Paulom Bogenom. Je radosť pochváliť sa, že sme súčasťou kvalitného programu na rozvoj kultúrnych organizácií, akým Escalator pod taktovkou Creative Industry Košice je.

Na rozvoji nášho kultúrneho centra a „vychytaní“ aj tých najmenších chýb pracujeme už od apríla. Pre dobro A4-ky sme absolvovali školenia a vzdelávacie pobyty v Košickej Belej, ale aj v talianskom Monteleone Sabino.

Vedomosti, ktoré sme nazbierali aj počas októbra z oblasti strategického plánovania, organizačnej štruktúry, PR, manažmentu sú vzácne a preto veríme, že ich už čoskoro premeníme na reálne výsledky. Máte sa na čo tešiť!

Creative Industry Košice je nezisková organizácia zameraná na pomoc ľuďom z kultúrneho a kreatívneho prostredia, so záujmom vychovávať profesionálov kultúrneho manažmentu, otvoriť im medzinárodné trhy a vzdelávať ich. Pre bližšie informácie o Creative Industry Košice (CIKE), klikajte TU.