15. novembra

Kulturisti – pre silnejšiu kultúru

26. 11. o 18.00 >> KULTURISTI: SÁM VOJAK V POLI, ALEBO AKO SA NEZBLÁZNIŤ AKO FREELANCER

Konečne robíte to, čo vás vždy bavilo. Nemáte žiadneho šéfa, rozloženie práce závisí len od vás samých a zrazu… sa nachádzate v takom menšom peklíčku. Neviete, či je normálne pracovať 12 hodín denne alebo 5, klamete samy sebe, že svoju prácu vykonávate efektívne, cítite sa osamelo bez kolegov? Tak potom určite príďte na ďalšie stretnutie Kulturistov. Budeme sa rozprávať o čakaných a nečakaných úskaliach práce na voľnej nohe a aké sú ich možné riešenia. Kulturisti ďakujú za podporu a spoluprácu Kreatívnej Európe!

Naši hostia prizvaní k diskusii:
Andrej Mikula / TimeManagement.sk
Je zakladateľ portálu TimeManagement.sk. Už viac ako 7 rokov na tejto stránke ukazuje ľuďom, ako vďaka time management technikám pracovať menej a dosiahnuť viac, ako prestať prokrastinovať a konečne dokončiť všetko, čo začnete, ako sa nenechať vyrušovať a splniť si svoje ciele. Píše články, chodieva na konferencie na Slovensku aj v zahraničí, organizuje kurzy po celom Slovensku.

Petra Kemková / OWL Illustration agency
Spolu s Andrejom Kiszlingom založila agentúru Owl Illustration, ktorá profesionálne zastrešuje spoluprácu talentovaných ilustrátorov a vydavateľov. Team so skúsenosťami z kreatívneho priemyslu Londýna odbremeňuje ilustrátorov od administratívnych, právnych a finančných starostí. Petra Kemková a Andrej Kiszling mali pocit, že u nás existujú dobrí ilustrátori, no ich veci sa nemajú ako dostať tam, kam patria – na stránky kvalitných svetových časopisov.

http://www.a4.sk/program/2014-11-26-18-00