10. decembra

Math rock, free jazz aj no wave: americká legenda The Flying Luttenbachers v A4!

Pozývame na koncert legendárnej zostavy The Flying Luttenbachers, ktorá sa slovenskému publiku predstaví po prvýkrát. Počas večera sa na pódiu so svojím novým setom objaví aj známy multiinštrumentalista a producent Stroon. Takýto dvojkoncert môžete zažiť v piatok 13. decembra o 20.00 u nás v A4.

Americká punk-jazzová skupina The Flying Luttenbachers, aktívna najmä v rokoch 1991-2007 opäť teší svojich fanúšikov a hlási návrat na scénu. V rámci svojho európskeho turné kapelu plnú  energických muzikantov po prvýkrát zažijeme aj na Slovensku. “Našliapaná” partia okolo fenomenálneho bubeníka, skladateľa a multiinštrumentalistu Weasela Waltera (Cellular Chaos, Lydia Lunch Retrovirus, Harry Pussy a i.), občas nálepkovaná ako “brutal prog”, punk jazz či noise rock si berie to najlepšie zo žánrov ako punk, death metal, math rock, free jazz a no wave. A aj po osemnástich vydaných albumoch stále platí, že títo chlapíci hrajú tak, akoby mal zajtra nastať koniec sveta.

Domácu scénu zastúpi novým koncertným programom  zaslúžilý producent, skladateľ, a hráč na všeličo Dalibor Kocián alias Stroon, ktorého iste netreba zvlášť predstavovať.

FB EVENT