25. júna

Náš koniec je naším začiatkom!

Na záver sezóny a odštartovanie leta máme pre vás pripravenú špeciálnu rozlúčkovo-vítaciu a hlavne tematickú párty. Prvého júla od 17.00 budeme oslavovať na letnej terase prvý letný deň. Tešiť sa môžete na grilovačku, detský program (určený nielen deťom:), hudobné obsadenie v podobe A4 Dj’s, americký elektronický projekt Pictureplane a slovenského multimediálneho umelca z budúcnosti Hallogeneratora.

Každý koniec je aj začiatkom, radostným najmä keď sa nachádza medzi dvoma príjemnými obdobiami. Leto otvárajúca barbeque party je zároveň aj poslednou barbeque sezóny, ktorou sa s Áštvorkou na dva mesiace rozlúčia nielen jej návštevníci a návštevníčky, ale tiež jej kreatívny a produkčný tím. Známych aj neznámych A4 ľudí zo zákulisia ale aj dobrovoľníčky EVS budete môcť stretnúť nie len na letnej terase, ale aj za DJ pultom ako intergalaktické (grafické) duo A&T či DJa Hamborgarafabrikkana a.k.a. Slávo.
V tento deň sa v priestoroch A4 stretne niekoľko rôznych žánrov zábavy a tém. V duchu aktuálnej klimatickej zmeny a akcelerujúcej civilizácie si na svoje hudobne aj vizuálne príde vaporwave, postinternet a technoapokalypsa.

Popri nej sa na letnej terase sa (nielen) deťom bude venovať animátorka Janka, v interiéry A4ky zas bude prebiehať populárna reunion akcia dobrovoľníkov EVS pod názvom Whatevs, v rámci ktorej sa budete môcť zúčastniť podnetného workshopu o Gender Equality. S prichádzajúcim večerom sa do programu pridá inovatívna hudba, ako sa na A4 patrí. Vystúpi americký producent Pictureplane, ktorý obľubuje pojmy ako “Post Physical”, “Touching Transform” či “Trancegender” nielen v názvoch skladieb. Slovenský projekt Hallogenerator prinesie multimediálnu elektrosága neštastného párty robota z budúcnosti, ktorý hrá tie najväčšie hity.
Pozývame vás na hudobne pestrú rozlúčku so sezónou, počas ktorej sa budete cítiť na tepe doby a z ktorej odídete navnadení nielen na leto, ale aj na budúci rok v Áštvorke! Už prvého júla.