27. apríla

Pomôžte súčasnej kultúre – 2% z daní pre A4

Už 12. rok chce byť A4-ka domovom pre kultúrnu komunitu, uvádzať a podporovať to najzaujímavejšie zo súčasnej tvorby. Ročne pripravujeme ahosťujeme okolo 250 kultúrnych akcií – divadelné atanečné predstavenia, koncerty, projekcie, prednášky aj workshopy. Ako nekomerčný projekt Po minuloročnom presťahovaní sa donových priestorov do budovy YMCA chceme aj svašou pomocou a konečne sdlhodobou perspektívou vybudovať vBratislave skvelé miesto, žijúce súčasným tvorivým dianím. Pomôžte nám v tom, venujte 2 % zdaní tam, kam radi chodíte za kultúrou!

Váš príspevok použijeme na ďalšie úpravy priestorov, ktoré sú po presťahovaní potrebné pre plnohodnotnú prevádzku: vymaľovanie, osvetlenie, navigáciu vpriestoroch, nákup políc pre umeleckú knižnicu arekonštrukciu toaliet.

Ďakujeme!

Podrobný návod a potrebné tlačivá nájdete TU.

Údaje potrebné na venovanie 2% A4 – priestoru súčasnej kultúry:

– názov: A4 – asociácia združení pre súčasnú kultúru
– právna forma: občianske združenie
– sídlo: Karpatská 2, 811 05 Bratislava
– IČO: 30853435

Údaje vpíšte priamo do vášho daňového priznania. Ak daňové priznanie nepodávate, môžete si tu stiahnuť tlačivá, ktoré vám potvrdí zamestnávateľ a pošlete ho na daňový úrad. Upozornenie – výška vašich 2 percent musí byť minimálne 3,32 € (8,30 € v prípade právnickej osoby).