02. decembra

Víkendový kreatívny workshop ručne robeného papiera

Chcete si vyskúšať na vlastnej koži ako sa vyrába papier? Pozývame vás naKreatívny workshop ručne robeného papiera už túto sobotu 6.12. o 13:00-16:00 a nedeľu 7.12. o 13:30-16:30.

V procese výroby ručného papiera sa zameriame na možnosti jeho ďalšej recyklácie a znovupoužitia. Počas dvoch dní trvania workshopu budete mať možnosť vytvoriť si svoj vlastný papier s použitím aj iných prírodných materiálov (listov, či sušených kvetov). Workshop bude v anglickom a slovenskom jazyku a vedie ho naša dobrovoľníčka Lara de Matos z Portugalska. Uvítame aj vaše nové nápady a materiály! Kontakt a registrácia:lara_oliveira_1988 (at) live.com do 5 decembra.

Tešíme sa na vás.

Discovering the processes of the paper manufacture we can become aware of how important is its reusing and recycling. During those 2 days we invite you to create your own recycled paper by using different materials (for example dried leaves or flowers). The workshop will be held in English and Slovak and will be supervised by Lara de Matos from Portugal.

You can bring your own ideas or materials! See you, friends of Nature!

Contact and registration:lara_oliveira_1988 (at) live.com

Vacancies: 5

Dead line for registration: 5 december

FB event:http://on.fb.me/1tyNpjs